Hakkımızda | Air Gold

 

Hayatınızdaki kötü kokuları ortadan kaldırmak misyonuyla yola çıkan AİRGOLD ,bulunduğunuz tüm mekanlara ferahlık ve hoş kokular yayılmasını sağlıyor.

Ürünlerimizde kullandığımız esanslar ve aromalar uzun çalışmalar sonucunda sizlere ulaşmasını sağladığımız doğal ve naturel hammadelerden oluşmaktadır.

Ürün kalitemizden,ambalajına kadar sizlerin güvenle alıp evlerinizde,ofisinizde,okullarda,alışveriş merkezlerinde,araçlarınızda pratik olarak kullanabileceğiniz tarzda ürünlerle iş hayatına devam eden şirketimiz,kalitesi ve ekonomik fiyat politikası ile zincir mağazaların standlarını da süslemektedir.

Ürün çeşitlerimiz arasında ortam kokuları,oto kokuları,bulaşık makinesi koku gidericiler,buzdolabı koku giderici,dolap ve çekmece kokuları bulunmakta olup,pisuarlar için geliştirdiğimiz yeni ürünlerimiz de sizi kötü kokulardan kurtarmak için ürün gamımız içinde yerini almıştır.

Arge ve üretim faaliyetlerine ,siz müşterilerimizden gelen talep ve istekler doğrultusunda ara vermeden devam eden ekibimiz hayatınızı kolaylaştıracak,sizleri mutlu edecek yeni ürünler için var gücüyle çalışmaktadır.